Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Zdraví & život

Globální skupina Allianz Worldwide Partners pomáhá lidem po celém světě již více než 65 let. Je světovou špičkou v asistenčních službách, cestovním pojištění a službách. Máme pobočky ve 34 zemích a obchodní zastoupení v 74 zemích na pěti kontinentech a neustále se staráme, abychom každé dvě vteřiny někomu pomohli. 


V roce 2015 jsme celkově pomohli více než 40 milionům lidí a vyřídili přes 40 milionů telefonních hovorů - 3 hovory každé 2 vteřiny. Máme zdravotní poskytovatele v 90% zemích světa a spolupracujeme s 50 globálně působícími leteckými ambulancemi. V oblasti Zdraví & Život jsme pomohli úspěšně pomohli u více než 15 milionů případů po celém světě.

Zdravotní asistenční služby
poradna praktického lékaře, informační služby, informace o lécích, asistenční služby, zdravotní asistence, doktor na telefonu, sestra v akci, preventivní péče, medická asistence

Zdravotní informační služby nedokážou samy o sobě zabránit vzniku zdravotních obtíží. Mohou však účinně pomoci při jejich řešení. Vaši klienti se mohou spolehnout, že v případě potřeby získají odbornou radu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Vždy budou obslouženi zkušeným telefonním operátorem či kvalifikovaným lékařem.

  
Poradna praktického lékaře


Necítí se Váš klient dobře? Není si jistý svým zdravotním stavem? Neví, zda je opravdu nutné strávit několik hodin v čekárně u lékaře? 
Praktický lékař zkonzultuje s Vaším klientem aktuální zdravotní stav, vysvětlí obvyklý léčebný postup a případně poskytne další informace z oboru všeobecného lékařství.


Informační služby 


Informace o zdravotnických zařízeních v ČR 
Je Váš klient nemocný? Potřebuje vědět, kde ordinuje nejbližší lékařský specialista? Váš klient získá potřebné informace - adresu, telefonní a faxové číslo i rozsah zdravotní péče poskytované ve vybraném zdravotnickém zařízení.


Informace o léčivých přípravcích v ČR 


Má Váš klient zdravotní potíže? Rozhoduje se, jaké léky užívat? A co nežádoucí účinky?Váš klient získá informace o složení léku, účinné látce, doporučeném dávkování a užívání, skladování, případných nežádoucích účincích i o zastupitelnosti jinými preparáty.


Informace o preventivní péči v ČR 
Patří Váš klient k těm lidem, kteří cítí zodpovědnost za své zdraví? Chce přesně vědět, na jakou preventivní péči má nárok v rámci zdravotního pojištění? Nebo se chystá na cestu do exotické země? Chce znát doporučená očkování? Stačí vytočit naši linku. Pro Vašeho klienta jsou připraveny informace o preventivní péči v ČR, o nejvhodnějších termínech očkování i o základních principech cestovní medicíny včetně vhodných očkování. 
Poskytováním služeb s přidanou hodnotou pomáháme našim obchodním partnerům v rozvoji podnikání. Společně vytváříme řešení šitá na míru jejich potřebám. Zaměstnanci Mondial Assistance jsou vždy připraveni poskytnout profesionální služby vysoké kvality.

  
Rádi vám poskytneme podrobné informace. Kontaktujte nás. 

Zdravotní asistenční služby k cestovnímu pojištění

24 hodin denně po celý rok jsou naši operátoři k dispozici, aby přijali naléhavá volání vašich klientů. Když vaši zákazníci cestují po světě, jsou vystaveni rizikům onemocnění, úrazů nebo jiných nepříjemností. Naši pracovníci jsou připraveni pomáhat vašim klientům při různých okolnostech. Naslouchají vašim klientům a jejich hlavním úkolem je poskytování kvalitních služeb.


Zdravotní asistence k cestovnímu pojištění
Proč je zdravotní asistence tak důležitá? 
Zdravotní asistence přináší pocit bezpečí při cestách. Kdykoliv, kdekoliv se vaši klienti mohou ocitnout v nesnázích. Vysoce kvalitní asistenční služby zmírní dopad takových nesnází na vaše klienty.

  
• Zdravotní asistence v případě úrazu a/nebo onemocnění 
• Hospitalizace 
• Repatriace 
• Doprovod rodinných příslušníků (především dětí) 
• Ošetření zubů 
• Změna rezervace letenek/jízdenek 
• Informační služby 
• Storno poplatky 
• Ztráta/zpoždění zavazadel 
• Právní pomoc


 Jaké jsou základní aspekty zdravotní asistence Mondial Assistance? 


• Dostupnost 24 hodin denně po celý rok 
• Operátoři hovoří ze zákazníkem v jeho rodném jazyce 
• Okamžité, spolehlivé a profesionální služby 
• Rozsáhlá síť poskytovatelů 
• Celosvětové pokrytí


 Poskytováním služeb s přidanou hodnotou pomáháme našim obchodním partnerům v rozvoji podnikání. Společně vytváříme řešení šitá namíru jejich potřebám. Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni poskytnout profesionální služby vysoké kvality.

Rádi vám poskytneme podrobné informace. Kontaktujte nás.