Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Naše hodnoty

Hodnoty, které zastáváme

Péče: nadšení pro lidi

Jsme lidé, kteří se starají o lidi. První věc, kterou máme neustále na mysli, jste vy. A k tomu, abychom docílili té nejlepší péče, posloucháme nejprve vás, abychom pochopili, co opravdu potřebujete. Tento otevřený dialog nám dává příležitost. Proč? Jednoduše proto, že se opravdu zajímáme o vaše potřeby. Nedílnou součástí naší práce je nadšení a vášeň pro lidi. Staráme se o to, abyste se na konci dne cítili dobře, že vám dokážeme pomoci a že jste pro nás speciální.

Naše nadšení pro klienty je ten rozdíl mezi námi a ostatními společnostmi.

Spojení: globální komunita

Jsme tak rozmanití, jak rozmanití jste vy. Ve skutečnosti naše síla spočívá v naší rozmanitosti - podstata naší celosvětové komunity. Přemyšleli jste někdy, jak se k nám dostanete a proč? A spolehnout se na nás kdykoliv a kdekoliv? Je to jednoduché. Protože jsme všude za všech okolností. Máme rozsáhlé lidské a technologické zdroje proto abychom tyto podmínky splnili. Můžete ukázat na jakékoliv místo na světě a je velmi pravděpodobné, že jsme právě na vybraném místě někomu pomohli.

Proaktivní: Nad rámec očekávání

My se nespokojíme jen s čekáním na telefonát. Náš přístup se mění v závislosti na zákazníkovi. Pro nás je prioritou předvídat, co potřebujete, ještě dříve než nám zavoláte a nabídnout vám takové řešení, které předčí vaše očekávání. Řešení, která překvapí svou inovací.

Profesionální: odborné znalosti k vašim službám

Nechceme si naše zkušenosti a dovednosti nechávat jen pro sebe, ale podělit se o ně, aby byli užitečné všude tam, kde jsou potřeba.

Naše záruka ve vašich službách

Důvěra: každý den

Důvěra je základem všech našich vztahů.

Naším cílem je budovat každý den důvěru nejen v srdci a v mysli našich obchodních partnerů, ale hlavně zákazníků, kterým jsme připraveni každý den pomáhat.