Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Tiskové zprávy

  • 1/22/2016Mimosoudní řešení sporů

    Spory mezi spotřebitelem (Vámi) a pojistitelem nebo pojišťovacím zprostředkovatelem z pojistné smlouvy neživotního pojištění lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce (www.coi.cz). Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.
  • 12/7/2015Winter is here, lets head for the sun!

    V dnešní době je velmi populární odjet v zimních měsících někam za teplem. Proč ne, ale je třeba dávat si pozor před náhlým ostrým sluníčkem, na které nejste během zimy zvyklí. Je dobré se dostatečně předem na takovéto cesty připravit. Dále a více čtěte v zahraniční tiskové zprávě v původním znění.
  • 11/5/2015The Bike will be the Driver's Future

    Čím dál více lidi používá kolo jako dopravní prostředek, jak do práce, tak třeba i do fitness. Velkou výhodou tohoto "nového" dopravního prostředku není jen pozitivní dopad na životní prostředí, ale také je ukázkou určitého zdravého životního stylu. Pro ty co kola nevlastní, tak i u nás již funguje systém sdílení kol, např. tzv. Rekola. V zahraničí se tento systém osvědčil a dále roste - více informací o popularitě sdílení a využívání jízdních kol naleznete v zahraniční tiskové zprávě v původním znění.