Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Banky

Jste banka či finanční instituce? Vítejte!

Hledáte dodavatele, který má dlouholeté zkušenosti z celého světa? Hledáte někoho, kdo rozumí Vašim klientům? Někoho, kdo umí přinášet inovativní myšlenky a jehož hlavní prioritou je stále rozumět Vašim zákazníkům, aby jim mohl co nejlépe pomoci? Chtěli byste partnera, který zvládne tuto výzvu a přidává tak hodnotu Vašemu podnikání? Pak jste na správném místě.

Chápeme Vaše potřeby a potřeby Vašich zákazníků

Máme dlouholeté zkušenosti s bankami, jako je ta Vaše. Dlouhodobě sledujeme potřeby klientů všech věkových kategorií, od teenagerů až po seniory.

Jsme tady, abychom vám pomohli využít veškerých příležitostí.

Postaráme se o Vás!

Naším posláním je pomoci při rozvoji vašeho podnikání a posílení věrnosti Vašich zákazníků. To vše začíná v důkladném porozumění Vašich zákazníků a jejich klíčových životních momentů. Jsme schopni rozpoznat a naplnit jejich konkrétní potřeby v těchto klíčových momentech; ať už jsou to studenti, kteří potřebují půjčku, mladí rodiče, kteří hledají péči o děti, nebo starší pár čelící zdravotním komplikacím. Nechte nás pečovat o Vaše zákazníky. Čím více rozumíte svým klientům, tím větší důvěru budou cítit.

'Banka pro život' znamená opravdu pro život!

"Bankovnictví pro život" se zaměřuje na důkladnější segmentaci zákazníků než je obvyklé v klasických nabídkách. Produkty na míru šité klíčovým oblastem a životním momentům Vašich zákazníků jsou flexibilní, respektují individuální životní styl a kvalitní péči.