Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Pojišťovny

Jste pojišťovna nebo patříte do velké pojišťovací skupiny? Vítejte!

Hledáte poskytovatele asistenční péče,  který má mnoho let zkušeností právě z oblasti pojišťovnictví? Hledáte celosvětově uznávanou společnost, která je na samotné špičce? Hledáte nekoho, kdo vyznává hodnoty jako Vy?  Chcete partnera, který chápe důležitost každého zákazníka a zaměřuje se proto na jeho potřeby a hledá pro všechny nejoptimálnější řešení? Pak jste na správném místě.

Pomáháme budovat věrnost zákazníků

Naším posláním je Vám pomoci v rozvoji Vašeho podnikání a posílit věrnost Vašich zákazníků. Všechno se odvíjí od pochopením životních etap, kterými si Vaši zákazníci procházejí a mění se tak jejich potřebami na péči, kterou jim můžete našim prostřednictvím poskytnout. Čím větší péče se zákazníkovi dostává, tím větší loajalitu bude cítit.

Pojištění pro život je opravu pro život!

Je samozřejmě snadné tvrdit, že jsme pochopili životní fáze a události, které zákazníka provázejí. Naše řešení, Pojištění pro život, pomáhá zákazníkům v různých životních situacích. 

Princip fungování je jednoduchý - Pojištění pro život značně přesahuje základní pojištění. Analyzuje hlavní životní etapy a události, které mohou nebo nemusí nastat během těchto fází. Naše pojištění a asistenční řešení zahrnují vše od hledání zaměstnání, starosti s prvním vozem, těhotenství, péči o domácí zvířata, nákup až domů v případě nemoci, či pomoc ve stáří.

Flexibilní nabídka - ideální pro každého!

Pojištění pro život je flexibilní: můžete rozhodnout, co opravdu nejlépe funguje. Můžete zvolit optimální počet řešení právě pro Vás. Vaši zákazníci si pak sami mohou nalézt produkt nebo kombinaci, kterou přesně potřebují.

Pojištění pro život vám nabízí komplexní přístup k životu Vašich zákazníků, které jim pomohou v různých životních etapách. Pomůžeme Vám překonat očekávání Vašich zákazníků.


Je to opravdu Pojištění na celý život!