Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Mondial Assistance

Hledat

How can we help?*

Jak můžeme pomoci?

Retail

Toto pojištění nabízíme pod novou obchodní značkou Allianz Assistance, více zjistíte na: https://www.allianz-assistance.cz/cz/produkty/pojisteni/domacnost/

Prodloužená záruka a Záruka PLUS

Prodloužená záruka

Zakoupením pojištění prodloužené záruky na vybrané období se zákazník chrání před nenadálými výdaji na opravu porouchaného výrobku (mechanické vady) i po skončení zákonné záruční doby, kterou standardně poskytuje jeho výrobce či prodejce. V případě závady v průběhu platnosti prodloužené smlouvy klient pouze zavolá na naši linku a o všechno se postaráme. V případě neopravitelnosti výrobku dostane klient nový přístroj srovnatelných parametrů.


Záruka PLUS 
Záruka PLUS ochrání zákazníka před nečekanými výdaji spojenými s poškozením nebo ztrátou (v důsledku loupeže či vloupání)  nového výrobku. Záruka PLUS chrání pojištěný výrobek ode dne následujícího po dni nákupu a kryje případy poškození výrobku následkem pádu či nárazu, vzniklého působením vody, úderem blesku či přepětím v síti, způsobeného funkční závadou nebo mechanickou poruchou, které nejsou kryty zárukou. Na tuto službu se vztahuje spoluúčast. 


Podrobnější informace naleznete ve všeobecných pojistných podmínkách.